2013 m. vasario 5 d., antradienis

Geriau neklausk!

Taaaip taip taip, po maždaug mėnesio pertraukos Brigita grįžta į savo blogą. Ir šį kart noriu pasidalint savo nuomone/išgyvenimais/patarimais ko geriau neklausti vaikino!
Žinoma, poroje abu asmenys turėtų būt atviri, turėtų nebūti "tabu" temos ir kiekvienas galėtų klausti ko tik nori.. bet..
Bet yra klausimų, kurių geriau neužduoti vyriškosios lyties atstovams!

AR TU MANE MYLI?
Ah.. suprantama, kad panelės tai nori girdėt pastoviai. Visada. Jeigu jūs draugaujat, negi tikiesi išgirst neigiamą atsakymą? Aišku myli, bet daugelis vaikinų nėra linkę švaistytis šitais žodžiais. Maža to, nemažai vaikinų išgirdę šitą klausimą suirzta, galbūt net susinervina. Paruošk jam romantišką vakarienę ir esu užtikrinta, kad jis išlies tau visą širdį!

KUR ESI?
Rūpestingosios panelės! Suprantu jus.. Ir pati visada domiuosi kur jis, su kuo jis, kaip, kada, kodėl ir kelintą grįš. Daugelio panelių pirmasis klausimas atsiliepus jos mylimajam būna "KUR ESI?". Daugelį vaikinų tai tiesiogine prasme nervina. Greičiausiai jis tau atsakys, bet liks susierzinęs. Prisimink, negali savo mylimojo kontruoliuoti visada. Kartais leisk jam atsipalaiduoti.

APIE KĄ DABAR MĄSTAI?
Juk būna akimirkų, kai vaikinas tiesiog tyli.. Žiūri televizorių, ar klausosi muzikos. O galbūt tiesiog žiūri pro langą? Tada pasipila klausimai "Apie ką mąstai? papasakok!" Suprantama, kad panelės rūpinasi, ką galvoja ir kokių problemų turi jų antroji pusė. Bet yra nemažai vaikinų, kurie mieliau savo problemas sprendžia patys, o ne dalinasi jomis su savo mylimąja. Galiausiai juk ir pačios panelės kartais mėgstam pabūti tiesiog su savo mintimis.

AR TAU PATINKA MANO NAUJAS LŪPŲ BLIZGIS?
Vyrai dažniausiai nekreipia dėmesio į tokius dalykus. O ištikrųjų, daugelis vyrų netgi neturi jokio supratimo kosmetikoje. Neklausk jo to, nes jis arba meluos, kad tau įtiktų, arba pasakys "nežinau", kas tave dar labiau suerzins!

AR AŠ NEGRAŽI?
Laaabai dažnas klausimas. Arba dar dažnesnis atsakymas į komplimentą "Baik tu.. negraži aš". Pati esu susidūrus su šia situacija. Ir galiu įtikinti kiekvieną panelę, kad jūsų vaikinas pradžioje visomis išgalėmis bandys tau įrodyti, kad esate graži. Laikui bėgant jam atsibos ir tai jau pradės jį erzinti. Jeigu jau jis su tavimi, reiškiasi nesi jam baisi. Galų gale, visada prisiminkit, kad per daug blogos nuomonės apie save panelės netraukia, o gal netgi atstumia vaikinus.

KIEK MERGINŲ PRAEITYJE TURĖJAI?
Čia laabai paini situacija. Išgirdusi atsakymą, kad jis jų turėjo daug, pamanysi kad jis kažkoks mergišius. Kils pavydo scenos ir pradėsi įsivaizduoti, kad santykiams ateis galas, nes mergišiai su viena panele ilgai neužsibūna.. O išgirdusi atsakymą, kad jis jų turėjo nedaug, pamanysi, kad jis buvo nepopuliarus tarp moterų, galbūt turi kažkokių minusų, kurių dar nežinai?  Neklausk tokių klausimų - jis turi tave, o praeitis ir liks praeitimi.


 


3 komentarai:

Beata Černiauskaitė rašė...

o aš ir tokių klausimų klausinėju ir viskas ok :D

Brigita rašė...

Karolis palaikino šitą įrašą, matyt pritaria. :D Gal tik neparodo.

Anonimiškas rašė...

As taip pat kalbuosi apie visa, tikrai manau ne visu cia reikia neklausti..;DD ;)