2012 m. gruodžio 4 d., antradienis

Liūdnas vakaras.

Šįvakar Brigita liūdna. Atrodo lyg nieko neįvyko - bet mintys slegia.. Kodėl aš visada manau, kad įvyks kažkas negero, kad viskas sugrius ir iš gerų planų liks tik pelenai? Dažnai ateina toks vakaras, kai rankos nusvyra..
Net nesugebu sudėliot minčių, bet noriu pasidalint su jumis kaip jaučiuosi. O jaučiuosi šiandieną nekaip.. 


Nenoriu jūsų liūdint savo bloga nuotaika, tai siūlau paskaityt šiuos žodžius, kurie priverčia susimąstyti. Iki kito, tikėkimės linksmesnio blogo! :)

"Sustok sekundėlei. Apsidairyk aplinkui. Jei sugebėjai pamatyti šį postą, greičiausiai turi prieigą prie interneto, turi namus, turi artimuosius, draugus, žmones, kurie tave myli ir gerbia, bet atrodo trūksta kai ko? Nesijaudink, ateis laikas ir atsiras. Tačiau vertink tai ką turi dabar, nes žmonės turi labai kvailą savybę - pradėti vertint tai ką turėjo, tik tada, kai tą praranda. Juk nieko nėra amžino, o tuo labiau žmonių, kurie tave supa, todėl mylėk juos kiek gali, nes niekada negali žinot kada jie pasitrauks iš tavo gyvenimo. Gerai, kad aš tai suvokiau ganėtinai anksti, tačiau praradus žmogų, kurį be galo mylėjau. Labai graudu pasidaro žiūrint i tuos, kurie negerbia, niekina, menkina žmones, kurie jiems nori tik gero, o juk pagarba kitiems yra viena iš gražiausių žmogaus savybių... Todėl vertinkit tai, ką turit šią akimirką, stenkitės nesipykti, neskaudinti kitų ir išmokit atleisti. :) Tuomet ir gyventi pasidarys daug paprasčiau."

 

 


Komentarų nėra: