2012 m. gruodžio 1 d., šeštadienis

Kalėdinė šiluma

Nors ir su skaudančia gerkle, bet esu laiminga. Geriu kakavą ir kažkoks gėris užplūsta mane, lyg ir nieko neįvyko, bet širdyje - Kalėdinė šiluma. 


 Mandarinai, vienas namuose, sniegas, tamsūs vakarai, apsnigtos gatvės, dovanos, šiluma, apkabinimai, kalėdinės dainos, išpuoštos gatvės ir parduotuvės, išpuošti namai, eglutė, lemputės, atostogos, kalnai, besmegeniai, šaltukas lauke ir tiek daug džiaaaaaugsmooo! ♥

Kalėdų prasmę kiekvienas žmogus supranta skirtingai.
Vieni piktinasi, kad ši šventė - komercinė, kad pilnos parduotuvės Kalėdinių prekių, dainų, ir persirengusio Kalėdų senelio tik nori pasipelnyti.
Kitiems svarbiausia - dovanos! Jie neįsivaizduoja Kalėdų be kalno sniego ir Kalėdų senelio lipančio per kaminą..
Tretiems Kalėdos tai laikas, kai žmonės susikaupia, pailsi nuo kasdieninių darbų. Jiems tai ramybės bei buvimo su artimaisiais metas.

Man Kalėdos - didžiulė laimė. Šiuo metu stengiuosi būti geresnė.. visada stengiuosi, bet artėjant Kalėdoms dar labiau! Stengiuosi rodyti dėmesį artimiesiams, darau Kalėdines dovanėlės, vaikštau gatvėmis vakare ir tiesiog kvėpuoju jau Lapkričio mėnesį pasklidusiu žiemos kvapu. 

Manau, bent artėjant Kalėdoms turėtume pamiršti visus pykčius, vieni kitų atsiprašyti, apmąstyti, ką nuveikėm per šiuos metus ir bent dienai pasijausti laimingais bei laimingais daryti artimus žmonės. 

 
Ps.: Nesvarbu kiek jums metų, bet laišką Kalėdų seneliui privalote parašyti!