2012 m. liepos 22 d., sekmadienis

Vertink, brangink ir saugok.

    Jau ne pirmą kartą galvoju apie mirtį. Siaubas. Būdama kaime mamai skambindavau į dieną po kelis kartus.. tiesiog ji mano geriausia draugė. Ji palaiko, paguodžia ir paskatina.. Neįsivaizduoju ką be jos daryčiau. Tada ir pradėjau mąstyt apie mirtį. 
    Neseniai sužinojau, kad vienas jaunas šeimos draugas mirė dėl problemų su širdim. Atrodo neseniai šnekėjom, juokėmės ir žadėjom visi kartu važiuoti prie jūros. Planai sugriuvo.. nebėra.
    Neįsivaizduoju kas būtų, jei netekčiau artimų žmonių. Pačių artimiausių. Tu negali jam paskambint, negali pas jį nuvažiuot, negali apkabint.. Bėk nors ir į visas keturias puses niekur jo nebėra. Tos mintys neseniai praėjusią naktį neleido užmigt. Dabar jau vien pajuokavimas "Persivalgiau.. mirsiu tuoj" sukrečia. 

Pradėjau vertint ką turiu. Tą naktį parašiau sms mamai "myliu". Tik tada galėjau užmigt.. supratau, kad nėra nieko svarbiau už dabartį. Turim vertinti žmones, kuriuos turime šalia. Pasakyti myliu, apkabint ir įrodyt, kokie jie svarbūs ŠIANDIEN. Tuoj pat. 

Turėk omeny, jei esu bendravus su tavimi daugiau nei vieną kartą, esi man tikrai svarbus. 


Vertinkit tai,
ką turit, kad netektų vertinti to, ką turėjot.   

Būtinai pažiūrėkit visą klipą.

Čiau!

4 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Skaitydamai man nuriedėjo ašaros...

Beata Černiauskaitė rašė...
Autorius pašalino šį komentarą.
Brigita rašė...

Labai ačiū. Nenorėjau nieko pravirkdyt, tiesiog rašiau ką jaučiu.:>

Anonimiškas rašė...

man irgi rieda ašaros... tikra tiesa tai ką tu parašei.. aš taip myliu savo mamą širdy, bet su ja mano santykiai labai labai prasti. :'( aš tau pavydžiu baltu pavydu, kad puikiai sutari su mama! :) sėkmės. ;)