2012 m. liepos 5 d., ketvirtadienis

Vaikino idealas. (Liepos 5d.)

Suuuper šita diena. PAGALIAU galėjau pasidegint. Stebiuosi, kaip varnos nenunešė. Kadangi pagrindiniai mano vasaros tikslai pailsėt ir įdegt, tai saulytė mano kieme ypač laukiama!
 

Labai daug žmonių manęs yra paklausę - Koks tavo vaikino idealas? Šiandien pabandysiu atsakyt į šitą klausimą, nors idealų gi nebūna, bet pasvajot galima!

Mano nuomone idealus vaikinas turėtų elgtis nesavanaudiškai, mandagiai, džentelmeniškai, gerbti savo panelę. Idealus vaikinas turėtų skirti daug dėmesio savo panelei, vietoje ir laiku dalinti jai komplimentus, garsiai ja žavėtis, pagirti, kai ji to nusipelnys. Tobulas vaikinas rodys norą susitikt su panelės tėvais, juos gerbs ir paliks jiems gerą įspūdį. Mokės prajuokinti ne tik panelę, bet ir jos drauges, paliks joms nepamirštamą įspūdį. Tobulas vaikinas mokės pastovėt už save ir už savo panelę. Ji turi žinoti, kad už jo ji saugi.  Idealus vaikinas turi padėti ir palaikyti panelę visada, kai jai to reikia, padėti išspręsti visus sunkumus. Idealus vaikinas nepasikėlęs, bet žinantis savo vertę. Nuoširdus, draugiškas ir užjaučiantis. Idealus vaikinas bus tobulas lovoje. Jis bus aistringas, karštas, bet tuo pačiu ir švelnus merginai. Tobulas vaikinas mylės savo panelę, ir visada jai primins kokia ji graži, ir kaip jis ją myli. Tobulas vaikinas - rimtas, tvirtas ir žinantis ko nori. Idealus vaikinas turi būti ištikimas, jautrus bei jausmingas..bet ne moteriškas. Turėtų parodyti, kad myli ir pavydi savo merginos. Idealus vaikinas pagarbiai elgsis su kitomis panelėmis, bet su jomis neflirtuos. O jeigu ir flirtuos, vėliau nusišypsos ir pabučiuos savo merginą, pasakys jai, kad ji jam - svarbiausia. Vaikinas turėtų būti atsakingas, nelakstyti beprotišku greičiu, saugoti tiek savo, tiek panelės gyvybę. Idealus vaikinas mokės retkarčiais atsipalaiduoti, šokti klubuose, o kitą dieną jau būti tikru šeimos vyru. Jis nusives tave į tą vietą, kurioje susipažinot. Bus romantiškas ir mielas. Su tobulu vaikinu visada jausies gerai, stebėsi saulėlydžius ir pasitiksi saulėtekius. Kartu bėgiosit prie jūros ir dievinsit vienas kitą.
Idealus vyras  užjaus, paguos, apkabins, pabučiuos, laikys už rankos, gerbs, gins, saugos ir MYLĖS.

Žinoma, jei nori tobulo vaikino, turi tokia pat tobula būti jam.


Iki!8 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Ziauriai gerai!!!

Brigita rašė...

Dėkui.:)

Anonimiškas rašė...

Faini Blogai. :)

Rytis Krasauskas rašė...

Labai įdomūs Blogai :) Įdomu skaityti.

Brigita rašė...

Labai malonu, ačiū.:)

Anonimiškai [neatspėsi] :P rašė...

Idealus būsiu, pamatysi. ;D :P

Brigita rašė...

Negąsdink.:o

Lina rašė...

O mano idealas- paprastas vaikinukas, kuriam ir akių kaukė padeda sukurti karščiausią atmosferą miegamajame! O kaip bus buityje žiūrėsim.. Manau, kad galima pasikeisti ir pakeisti kitą iš meilės:)